Royal Ascot Den 3: Stradivaris řádil ve třetím Zlatém poháru v řadě, Foundův syn vyhrál Chesham

Třetí odpoledne Royal Ascot Racing se odehrálo na trati, která byla oficiálně klasifikována jako deštivá, ale to Stradivarius nezabránilo v pokračování v první skupině Zlatého poháru.Vyhrál potřetí.Pod tréninkem Johna Gosdena (John Gosden) dosáhl Frankie Dettori (Stridivarius) na koni Frankie Dettori (Strodivarius) svého čtvrtého vítězství v kariéře na Královské konferenci, v roce 2017 vyhrál královnu vázu.
Šest let starý dostih „Ocean Star“ vyhrál se Sagarrem Triple Gold Cup (1975, 1976, 1977) a pouze čtyřikrát střelec Yeats (2006, 2007, 2008, 2009, 2010) vyhrál dvě a půl míle. .Zůstaňte na další představení.
Většinu 2 1/2 míle dlouhé cesty Dettori, který jel na půli cesty, otočil svůj Stradivarius do posledního úseku na čtyři takty.Stradivarius byl na začátku přímého závodu plný sebevědomí.Okamžitě zareagoval na závěrečné kolo, které Dettori nabádal k účasti a vyhrál šampionát o 10 úderů.
Tato čísla podporují fotografie v ohromujícím výkonu Stradivarius, který vedl k třetímu zisku Zlatého poháru v řadě.Navzdory pomalému terénu Stradivaris stále vykazoval obvyklou schopnost akcelerace.V posledních třech dracích byl maraton dokončen za 39,93 sekund a nejvyšší rychlost v posledním draku byla 35,3 mph.Naproti tomu další nejlepší silnice Nayef je 42,50 sekundy přes poslední tři zatáčky a protne cílovou čáru rychlostí 30,8 mph.
Gorsdon řekl: „Chci říct, že Sagarro trénoval můj dobrý přítel Francois Boutin a trénoval ho Lester Piquet (Lester Piggott).„Pamatuji si, že jsem sledoval všechny jeho závody.On je jedna věc.Yeats je fenomén.Zmínit, že kůň je všechno v této závorce.Jsme velmi hrdí na to, že jsme vyhráli tři závody., To je skvělé pro majitele chovatele Bjorna Nielsena (Bjorn Nielsen).Je zapálený pro svůj chov a chov.Tvrdě pracoval na chovu šampionů Derby, ale má velmi dobrého koně Golden Cup.Pro něj to pro něj i pro nás velmi uspokojí-škoda, že tu dnes nemůže být.
DeTori, který nyní vyhrál Zlatý pohár osmkrát (Lester Piggott má rekord ve vítězství ve Zlatém poháru s 11 lidmi), řekl: Mám obavy z deště.Často se mluví o koni Martyn Meade [technik], to je znepokojující záležitost, opravdu mě překvapil, protože opravdu prošel máslem jako horký nůž.Nechal jsem všechny krýt těmito čtyřmi lidmi a pak jsem se divil, že mě nikdo nemůže vyzvat.Ať už to zvedneš nebo ne, je to vždycky hrozný okamžik až do značky Furlong, ale dokázal to a natáhl se o 10 stop.“
Stradivariusova dovednost je skvělá, protože se stal třetím koněm v historii, který vyhrál pouze zlatý hattrick!#RoyalAscot pic.twitter.com/ytlfPfWp9c
V prvním dostihu dne vyhráli Highland Chiefs 10 stop dlouhou překážkovou dráhu Golden Gates a vyhráli první královský šampionát pro žokeje Rossu Ryana.Od obnovení hry 1. června je to také první úspěch tréninkového partnerství Royal Ascot povoleného BHA, kdy Paul a Oliver Cole jednali s Highland Chiefs.Paul Cole byl výhradně zodpovědný za tréninkovou licenci a vychoval 21 vítězů Royal Ascot.
Ohledně skutečnosti, že nyní sdílí licenci se svým otcem Paulem, Oliver řekl: „Jak se výraz vyvíjí, pokud není zničen, proč jej opravovat?Máme pár dobrých koní a máme štěstí, že je máme.
„Můj otec se dnes bohužel zúčastnil pohřbu svého nejlepšího přítele v [Ben Lee], a proto nepřišel.Dnes jsem mu řekl, že si myslím, že vyhrajeme šampionát v Ascotu."
Žokej James Doyle vyhrál tento týden třetí šampionát.Brilantně poslal do svého srdce horského anděla vycvičeného Rogerem Varianem, aby se pohodlně účastnil dne.Druhá hra byla Wolferton Stakes (Wolferton Stakes) s více než 10 furlongy.
O svém dosavadním týdnu Doyle řekl: „Musíte si to užít.Je zřejmé, že se to liší od toho, co jsme dělali.Včera večer jsem sledoval záznam a všechno se zdálo být tišší.Vítěz jízdy se snažil věci uskutečnit.Je skvělé být živý!Bohužel nejsem Frankie, ale je skvělé tady stát!“
Žokej Jim Crowley si užil nezapomenutelný zážitek z Royal Ascot.Po probíhající bitvě získal Molatham dres G3 od egyptského panovníka.7 Furlong, poloviční délka, zaznamenal svého pátého vítěze týdne.Pro trenéra Rogera Variana (Roger Varian) je to dvojnásobný bonus.Stejně jako všichni čtyři nejlepší Crowleyho šampioni tento týden je Molatham ve vlastnictví Hamdana Al Maktouma a Crowley byl jmenován žokejem.
Crowley řekl: "Mám šest vítězů v Royal Ascot.""I když nemám žádné stížnosti."Když jste žokej, účastníte se schůze, takže je skvělé získat pět.Mám velké štěstí, že mohu jezdit na tak skvělém koni a dělat tak velké cvičení.“
Ve čtvrtém dostihu dne vyhrál Royal Blood vypsaný Chesham Grand Prix: vítěz vítězného oblouku (2016), vítěz Stallion Cup (2015) a první pony objevený milionářem Vstoupil do kruhu, kde vyhrál Royal Ascot s vítězem o délce 2 1/2.Battleground je 2letý syn válečného zajatce.Jezdil ho Ryan Moore a stal se jezdcem trenéra Aidana O'Briena.
O'Brien řekl: „Bojiště je vzrušující kůň.Může být kýmkoli."„Může být členem červencového zasedání nebo členem národního zájmu.Myslím, že zůstane v dobré kondici., Možná jeho cesta dosáhne míle.Bylo zjištěno, že ušel půl míle, ale byl před bitevní linií, což mělo velký vliv na rychlost.